تبلیغات فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد و یا در تعریفی دیگر تبلیغات را، ارائه غیر شخصی اطلاعات که معمولاً برای آن پول پرداخت می‌شود و اغلب با هدف ترغیب برای خرید کالاها، خدمات و یا ایده از سوی افرادی مشخص و توسط رسانه‌های مختلف انجام می‌پذیرد، تعریف نموده‌اند .

همان طور که در تعریف بالا اشاره شد، تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند .

برخی راهکارهای تبلیغات اینترنتی

راه اندازی پایگاه اینترنتی
ارسال نامه الکترونیکی
ایجاد کلوب مشتریان
درج آگهی تبلیغاتی در آگهی نامه های اینترنتی
ایجاد نمایشگاه الکترونیکی
راه اندازی فروشگاه الکترونیکی

با این مقدمه کوناه می توان دریافت که اینترنت امروزه از مهمترین ابزار تبلیغات به شمار رفته و با توجه به گستره وسیع دسترسی افراد به آن، بی شک محلی مناسب برای تبلیغات کالا و خدمات صاحبان صنیع و مشاغل می باشد. در این راستا شرکت کمک وب می تواند راهنما و مشاور شما در امر تبلیغات اینترنتی باشد. در صورتیکه به تازگی قدم به عرصه تجارت آنلاین و رقابت با رغیب های خود نهاد ه اید و قصد دارید برای کالا، فعالیت ها و خدمات خود تبلیغات نمایید شرکت کمک وب با توجه به تجربه ای که طی سال های فعالیت خود کسب کرده می تواند مشاوری مطمئن در این امر برای شما بوده و پیشنهادهای مقتضی و متناسب با بودجه و نیاز شما را ارائه دهد.